23 products
Sort by:
23 products
23 products
Sort by:


Basmati Rice
From $30.00
Unit price perBasmati Rice
From $30.00
Unit price perBe sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).


Black Beans
From $25.00
Unit price perBlack Beans
From $25.00
Unit price perBe sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them.

Caesar Salad
From $25.00
Unit price perCaesar Salad
From $25.00
Unit price perBe sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Caprese Skewers
$1.75
Unit price perCaprese Skewers
$1.75
Unit price perFresh mozzarella, cherry tomato & fresh basil skewers with balsamic glaze. Figure two pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Chia Tequeños
$2.00
Unit price perChia Tequeños
$2.00
Unit price perVenezuelan queso fresco cheese sticks wrapped in thin dough. Served with garlic-cilantro dipping sauce. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Fresh Squeezed Orange Juice
From $24.00
Unit price per
Guava Tequeños
$2.00
Unit price perGuava Tequeños
$2.00
Unit price perVenezuelan queso fresco cheese sticks wrapped in thin dough. Served with garlic-cilantro dipping sauce. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

House Salad w/ Vinaigrette
From $25.00
Unit price perHouse Salad w/ Vinaigrette
From $25.00
Unit price perBe sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Jalapeno Tequeños
$2.00
Unit price perJalapeno Tequeños
$2.00
Unit price perVenezuelan queso fresco cheese sticks wrapped in thin dough. Served with garlic-cilantro dipping sauce. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Mini Cachapas w/ Queso de Mano
From $75.00
Unit price perMini Cachapas w/ Queso de Mano
From $75.00
Unit price perSweet corn pancakes with white cheese. Figure 2 pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Natural Fruit Juice
From $15.00
Unit price perPlátano & Queso Mini Arepa
$3.00
Unit price perPlátano & Queso Mini Arepa
$3.00
Unit price perWith plaintains and queso fresco. Figure two pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Queso Rallado Arepa
$7.00
Unit price perQueso Rallado Arepa
$7.00
Unit price perWith your choice of cheese. Contains corn and dairy. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Queso Rallado Mini Arepa
$3.00
Unit price perQueso Rallado Mini Arepa
$3.00
Unit price perWith queso fresco. Figure two pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Salsa de Ajo (12 oz)
$10.00
Unit price perSalsa de Ajo (12 oz)
$10.00
Unit price perOur garlic sauce is a versatile and flavorful condiment with the distinctive taste of garlic and cilantro. It is made from a blend of garlic, oil, and other aromatic ingredients. Its intense flavor and aroma make it an ideal complement to a wide range of dishes, such as meats, fish, vegetables, and especially our tequeños. This sauce enhances the taste of food without overpowering it, making it a favorite in many households.

Salsa Picante (12 oz)
$10.00
Unit price perSalsa Picante (12 oz)
$10.00
Unit price perOur hot sauce is a bold and flavorful condiment with the perfect balance of heat and taste. Made with a blend of spicy peppers, garlic, and aromatic spices, it adds a fiery kick to any dish. Whether drizzled over our arepas, patacones, or bowls, this sauce enhances every bite without overpowering the flavors. A must-have for spice lovers, it's the perfect way to turn up the heat on your favorite Arepa Zone meals!

Sweet Plantains
From $30.00
Unit price perSweet Plantains
From $30.00
Unit price perBe sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Tequeños
$1.60
Unit price perTequeños
$1.60
Unit price perVenezuelan queso fresco cheese sticks wrapped in thin dough. Served with garlic-cilantro dipping sauce. Contains dairy, eggs, and wheat. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Show
per page